Pracovní příležitosti

Akviziční obchodní zástupce pro firemní zákazníky Vodafone Czech Republic a.s
pro segmenty SME a SOHO
pro lokality: jižní a severní Morava

Náplň práce:

  • vyhledávání nových zákazníků v segmentu malých a středních firem
  • péče o stávající zákazníky v segmentu malých a středních firem
  • vedení obchodních jednání, vytváření nabídek a uzavírání rámcových smluv
  • práce s interním CRM systémem
  • sledování trhu a novinek v oblasti telekomunikací
  • prodej komplexních telekomunikačních služeb

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • praxe v oboru telekomunikací – výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, smysl pro čestné jednání, trestní bezúhonnost
  • znalost práce na PC, především MS Office a práce s databází
  • vlastní automobil, práce na živnostenský list
  • 100% nasazení

Nabízíme:

  • zázemí společnosti - call cetrum, aktivní podpora seniorních obchodníků, kancelář
  • po zapracování možnost rozšířených certifikovaných obchodních kurzů a školení
  • nadstandardní provize závislé na výsledcích
  • Flexibilní pracovní dobu
  • příjemné pracovní prostředí v pohodovém týmu

Ti zkušenější ví, že tahle práce je velice výnosná. Ti méně zkušení se to velice rychle doví. Nemůžeme Vám ale slíbit 100 000 Kč na výplatní pásce bez Vašeho 100% nasazení.

Kontakt

  • Jan Pančocha Co-founder & Key Account Manager 774 001 595
  • Ondřej Bezděk Co-founder & Key Account Manager 774 001 595
Created by Bluesoft & Powered by Kentico